Budownictwo i nieruchomości w ubiegłym roku zaliczyły bardzo mocne wzrosty. Przedsiębiorstwa związane z tym sektorem rozwijają się coraz szybciej, a ilość rozpoczętych budów mieszkań i osiedli stoi na najwyższym od lat poziomie. Takie ożywienie w branży nieruchomości spowodowane jest wzrostem zarobków w Polsce oraz wychodzeniem z kryzysu.

Deweloperzy prześcigają się w ofertach kierowanych do ludzi. Jedni oferują specjalne promocje, inni dodają garaż do mieszkania, zupełnie za darmo, a jeszcze inni oferują różne standardy wykończenia w przystępnych cenach.

 

Jak łatwiej sprzedawać mieszkania?

Sprzedaż nieruchomości nie jest jednak łatwym kawałkiem chleba. Należy pamiętać o tym, że wielu ludzi kupuje nieruchomość raz w życiu – mniej więcej wtedy, gdy zakłada rodzinę. Dlatego niezbędnym akcesorium w rękach dewelopera jest wysokiej jakości program komputerowy, który trafi do ludzi.
Oprogramowanie wydawane przez androbit – Estate01 to przełom w dziedzinie sprzedaży nieruchomości. Program charakteryzuje się tym, czym charakteryzować się powinien – jest prosty w obsłudze, doskonale działa na urządzeniach mobilnych i pozwala w interesujący sposób pokazywać mieszkania potencjalnym klientom. Estate01 zapamiętuje również preferencje klienta dzięki czemu przygotowuje ofertę mieszkaniową dostosowaną do jego potrzeb.