OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI

System Estate01 to najlepsze narzędzie na rynku, które pomaga w sprzedaży inwestycji deweloperskich w biurze. Prosto i skutecznie rozwiązuje problem prezentacji inwestycji. Aplikacja jest zintegrowana z modelem architektonicznym, dzięki czemu w zwiększa  atrakcyjność prezentacji oferty oraz komfort sprzedaży.

Estate01

Estate01, bo tak nazywa się nasz interaktywny mobilny system sprzedaży, jest połączony z interaktywną makietą budynku, która służy jako wizualizacja inwestycji, i zarządzany z poziomu aplikacji na urządzeniu mobilnym. Dzięki niemu można przedstawić klientowi konkretne dane – najważniejsze atuty, parametry całego budynku, jego otoczenia, czy poszczególnych lokali. Zdalne sterowanie oświetleniem pozwala pokazać na makiecie, w którym miejscu znajduje się lokal, sektor, mieszkanie, klatka, garaż itp. Posiada ona własne akumulatory które podtrzymują zasilanie, co sprawia, że nie musi być w jakikolwiek sposób połączona przewodem ze źródłem światła. Sam program pozwala na zapamiętanie danych i preferencji klientów, dysponuje intuicyjnym interfejsem, szybką wyszukiwarką mieszkań, a także posiada tryb demo, który rozświetla losowo wybrane mieszkania. Tego typu oprogramowanie dla deweloperów z pewnością szczególnie pomoże klientom, którzy teraz będą mogli szczegółowo obejrzeć interesujący ich lokal i znacznie zwiększy skuteczność działów sprzedaży. Z powodzeniem wdrożyliśmy nasz system m.in. w biurze sprzedaży wrocławskiej inwestycji Nowe Centrum Południowe dewelopera GP Investments, a także we wszystkich trzech inwestycjach warszawskiego Profbudu, a to wszystko zaledwie po miesiącu od momentu jego premiery.

WSPARCIE SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Estate01 to tylko jeden z wielu mobilnych systemów oferowanych przez firmę Androbit, która z powodzeniem działa na rynku nowoczesnych technologii. Poza oprogramowaniem dla nieruchomości oferujemy swoje usługi także sektorom bankowym, handlowym, muzeom czy różnego typu eventom. Tworzymy rozwiązania wspierające sprzedaż i marketing, oraz rozbudowane platformy rozrywkowe i edukacyjne.