CENTRUM GÓRSKIE - KORONA ZIEMI

Centrum Górskie – Korona Ziemi umożliwia wszystkim zwiedzającym przeżycie niesamowitej przygody, przemierzając górskie szczyty pośród elity polskich ludzi gór, taterników, alpinistów i himalaistów. Dzięki, stworzonemu przez firmę Androbit z Krakowa, systemowi każdy może wyruszyć w ekscytującą podróż, zdobywając przy tym wiedzę i osiągając szczyty tworzące tak zwaną Koronę Ziemi. Nie zabraknie również emocji związanych z rywalizacją!

Podstawowym narzędziem w rękach gości są tablety pełniące rolę wirtualnych przewodników, wspomagane przez osoby z krwi i kości – pracowników centrum. Kiedy dostaniemy je do ręki rozpoczyna się cała zabawa. Wpierw tworzymy swoją drużynę, poprzez wpisanie jej nazwy oraz adresu e-mail. Następnie określamy przedział wiekowy. Aby ułatwić przyswajanie wiedzy, treści zostały dostosowane do wieku odwiedzających. Skompletowana ekipa rozpoczyna pierwszy etap, którym jest zwiedzanie.  Zobacz nasze referencje.

ORANGE RETAIL

Opracowaliśmy Core do Beacon – AndrobitBeacon service, który został użyty do aplikacji dla salonów Orange. Celem aplikacji było zwiększenie atrakcyjności korzystania z salonów Orange. Oprogramowanie wspiera procesy obsługi klienta oraz sprzedaży towarów i usług oraz wspiera procesy samoobsługi. Zobacz nasze referencje.

TIME IN ZONE DLA XRUN

W lutym 2018 po raz pierwszy zastosowaliśmy aplikację Time In Zone do pomiaru czasu na zawodach sportowych. Dzięki współpracy ze stowarzyszeniem Dobczycki Klub Biegacza mamy możliwość ciągłego jej testowania i ulepszania.

Na trasie zawodów XRUN – Biegi Górskie znajdowało się kilka punktów pomiarowych co pozwoliło na uzyskanie wielu danych do statystyk. Powszechnie stosowane urządzenia do pomiaru czasu oparte są na technologi RFID. Składają się z wielu elementów, których transport oraz rozmieszczenie w trudno dostępnych miejscach na trasie zawodów jest uciążliwe lub zupełnie niemożliwe. Dodatkowo potrzebują zewnętrzne źródło zasilania oraz osobę do obsługi.

Time In Zone oparty jest na technologi iBeacone. Odbiorniki są niewielkich rozmiarów, potrafią pracować na baterii kilkanaście godzin. Nie potrzebna jest osoba do obsługi urządzenia. Stwarza to wiele nowych możliwości do zastosowania. Technologia ta może być stosowana w zakładach pracy do pomiaru czasu pracy pracowników.

ESTATE01 DLA INWESTYCJI PROFBUD – AVANGARDA

Kolejne wdrożenie systemu do wspomagania sprzedaży mieszkań oraz sterowania oświetleniem makiety już wdrożone. Tym razem w specjalnie zaprojektowanym salonie sprzedaży firmy Profbud znalazły się dwa obiekty, wyposażone w system Estate01.

Szczegóły otwarcia salonu tutaj:

http://exspace.pl/articles/show/1563

http://www.akpa.pl/imprezy.php?id=42745&width=1430