Ekspozycja multimedialna sprawdza się głównie w muzeach i miejscach, gdzie nauka łączy się z rozrywką. Coraz częściej jednak z ich możliwości korzystają firmy i korporacje. To skuteczny sposób na budowanie zaufania klienta i zwiększenie atrakcyjności marki.

Projektowane przez nas ekspozycje są oparte na angażujących systemach prezentowania informacji. Używamy hologramów 3D, stołów multimedialnych, rzutników i specjalnie przygotowanych aplikacji mobilnych. Ich możliwości są nieograniczone.

Żeby zwiększyć atrakcyjność ekspozycji i zaangażować zwiedzających wykorzystujemy grywalizację, czyli sprawiamy, że tradycyjne zwiedzanie staje się przygodą, zabawą i grą. Projektujemy tematyczne gry, zachęcamy do rywalizacji, stawiamy przed zwiedzającymi interaktywne wyzwania, quizy i łamigłówki dostosowane do wieku. Dzięki temu uczestnicy zabawy zapamiętują o wiele więcej niż podczas klasycznego zwiedzania. Wychodzą uśmiechnięci i zadowoleni i częściej polecają wystawę innym.

Korzystamy z technologii iBeacon, która w łatwy sposób pozwala na dostosowanie treści ekspozycji multimedialnej do wieku zwiedzającego. Dzięki niej również spacer po wystawie jest intuicyjny i prosty. Kiedy zwiedzający podchodzi do ekspozycji, na jego urządzeniu mobilnym automatycznie pojawiają się przygotowane informacje i treści multimedialne. W ten sposób tablet lub telefon staje się mobilnym przewodnikiem po ekspozycji.