ROZWIĄZANIA DLA BANKOWOŚCI

W szerokim obszarze działalności firmy Androbit, poza systemami multimedialnymi dla m.in. muzeów czy firm deweloperskich, znajdują się także produkty dla innych sektorów biznesowych. Oferowane przez nas kompleksowe rozwiązania wspierają także pracę firm związanych z bankowością. Wszystkie aktualne badania pozwalają jednoznacznie stwierdzić, że sektor bankowy w najbliższych latach w dużej mierze pójdzie w stronę bankowości internetowej i mobilnej, by zaspokoić coraz bardziej wygórowane oczekiwania klientów. Jeden z naszych nowych produktów pomoże Państwu pozytywnie wyróżnić się na tle konkurencji.

Bank01

Oferujemy innowacyjny, multimedialny system o nazwie Bank01, który pozwoli na sprzedawanie produktów bankowych w całkiem nowy, niespotykany dotąd sposób. Jest on oparty na coraz popularniejszej na rynku technologii iBeacon i do jego stworzenia wykorzystaliśmy całą naszą wieloletnią wiedzę i doświadczenie związane z branżą IT i marketingiem. Dzięki wysiłkom naszych pracowników, udało nam się zoptymalizować proces jego wdrażania w przedsiębiorstwie do nawet 4 tygodni. Wszystkim klientom zapewniamy instalację, kompleksową obsługę, pomoc, stałe monitorowanie i ulepszanie naszego produktu.

OPROGRAMOWANIE INTERAKTYWNE

Jako firma Androbit mamy doświadczenie w implementowaniu systemów multimedialnych w firmach i instytucjach z różnych branż. Nasz zespół programistów, inżynierów, grafików i specjalistów ds marketingu podchodzi indywidualnie do każdego klienta i wspólnymi siłami tworzy w pełni satysfakcjonujące go rozwiązania. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaoferowaliśmy klientom multimedialne systemy, wykorzystując wtedy jeszcze raczkujące, innowacyjne technologie iBeacon oraz Bluetooth Low Energy. Do dziś pozostaliśmy im wierni i nadal projektujemy, tworzymy i wdrażamy innowacyjne systemy oparte na nowoczesnych technologiach, docierając do różnego typu klientów.