OPROGRAMOWANIE DLA TARGÓW

Wśród oferowanych przez nas systemów znajdą Państwo także oprogramowanie stworzone specjalnie z myślą o targach i innych dużych eventach. Ileż to razy biorąc udział w jakimś wydarzeniu jego uczestnicy marnowali dłuższe chwile na poszukiwania interesujących ich stanowisk, bazując na mało czytelnej mapce organizatora. Z naszym innowacyjnym oprogramowaniem problem ten będzie tylko niemiłym wspomnieniem, a każdy bez problemu zdoła odwiedzić wszystkie interesujące go stoiska i zawczasu dowiedzieć się o nich mnóstwa ciekawych informacji.

CZYM JEST BEACON?

W czasie trwania eventu nasz system działa na urządzeniu mobilnym użytkownika i przekazuje szczegółowe informacje o poszukiwanym stoisku oraz wyświetla miejsce na mapie targów, w jakim się ono znajduje. Istnieje także możliwość wcześniejszego zaplanowania zwiedzania, a system sam przekaże nam wskazówki jak trafić do poszczególnych stanowisk. Oprogramowanie posiada także opcję gromadzenia specjalnych punktów, które można wykorzystać po dokonanej przedpłacie podczas wykupu konkretnych produktów i usług oferowanych na targach przez niektórych przedstawicieli.

OPROGRAMOWANIE INTERAKTYWNE

Jeżeli organizujecie Państwo targi lub jakiś większy event i szukacie sposobu na jego uatrakcyjnienie i dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego innowacyjnego oprogramowania, wykorzystującego nowoczesne technologie. Androbit dokłada wszelkich starań, by wszystkie tworzone przez firmę systemy zaspokajały nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów z różnych sektorów działalności, takich jak muzea, banki, hotele, czy deweloperzy mieszkaniowi.