O NAS

JESTEŚMY JEDNYM Z PIERWSZYCH W POLSCE
dostawców rozwiązań wykorzystujących technologię BLE oraz iBeacon. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów, wdrażaniu nowatorskich pomysłów i koncepcji klientów.
TWORZYMY NARZĘDZIA
które wspierają sprzedaż i marketing oraz ułatwiają prowadzenie firmy. Pracujemy dla klientów z wielu branż, między innymi rozrywkowej, edukacyjnej i deweloperskiej. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
ROZWIĄZUJEMY PROBLEMY
z którymi przychodzą do nas klienci. Nie ma dla nas zadań za trudnych. Nasze produkty odpowiadają na realne potrzeby rynku. Wychodzimy z założenia, że to właśnie potrzeba jest matką wynalazków, a nie wydumane idee.
LUBIMY SWOJĄ PRACĘ
Jesteśmy grupą specjalistów, którzy lubią to, co robią. Łączymy pracę z pasją. Organizujemy eventy, na których testujemy działanie naszych produktów. Widzimy, jak bardzo usprawniają życie i to motywuje nas najbardziej!
NIE SPOCZYWAMY NA LAURACH
i ciągle ulepszamy nasze produkty. Rynek nowych technologii jest dynamiczny, dlatego nie wystawiamy naszych produktów na ryzyko przemiany w dinozaura. Cały czas aktualizujemy i usprawniamy ich działani
ZAPEWNIAMY KLIENTOM
pełne zaangażowanie i pomoc na każdym etapie współpracy. Wychodzimy z założenia, że nie ma złych pytań i z chęcią tłumaczymy wszelkie nasze działania prostym językiem. Masz wątpliwości? Napisz do nas.

PRODUKTY

MULTIMEDIALNY SYSTEM

ZWIEDZANIA MUZEUM

Muzeum01 to multimedialny system zwiedzania muzeum oparty o technologię iBeacon. Zmienia on dotychczasowy sposób interakcji zwiedzających z wystawą. Zwiększa atrakcyjność ekspozycji, dzięki temu zwiedzanie staje się zajmujące i przynosi dodatkowe wrażenia. Dowiedz się więcej.

Rozszerzenie ekspozycji
Obsługa grup bez przewodnika
Statystyki

SYSTEM ESTATE01

WSPOMAGAJĄCY SPRZEDAŻ

INWESTYCJI DEWELOPERSKICH

System Estate01 to najlepsze narzędzie na rynku, które pomaga w sprzedaży inwestycji deweloperskich w biurze. Prosto i skutecznie rozwiązuje problem prezentacji inwestycji. Aplikacja jest zintegrowana z modelem architektonicznym, dzięki czemu w zwiększa  atrakcyjność prezentacji oferty oraz komfort sprzedaży. Dowiedz się więcej.

Baza mailingowa klientów
Wizualizacje inwestycji
Wyszukiwarka lokali wg. parametrów

AKTUALNOŚCI

NASI PARTNERZY

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Poznać szczegółowo możliwości naszych rozwiązań lub podjąć z nami współpracę, skontaktuj się z nami.

W naszym modelu biznesowym ważny jest efekt synergii. Uważamy, że łączenie pomysłów i sił skutkuje powstaniem produktu pełniejszego, lepszego i wydajniejszego. Dlatego lubimy współpracować z innymi firmami i wspólnie tworzyć produkty, które nie dość, że są lepsze, to przynoszą większe korzyści obu stronom. Razem promujemy nasze dzieło, dzięki czemu ma o wiele większy zasięg i skuteczność. Jesteśmy otwarci i kreatywni. Jeżeli masz ciekawy pomysł, jak połączyć siły, skontaktuj się z nami.

ANDROBIT

 

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Ślusarska 9
30-710 Kraków

PLACÓWKA

ul. Na Wzgórzu 7
32-040 Świątniki Górne

TELEFON

+48 575 900 975

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

Poniedziałek – Piątek | 8: 30-16: 30